Szafy pod zabudowy

Nowoczesne szafy pod zabudowy i szafy na wymiar – Śląsk

Projektujemy i wykonujemy szafy pod zabudowy. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie doradzać naszym klientom jak użytecznie, komfortowe i ekonomicznie zabudować przedpokój oraz pokój w szafy. Zbudowanie szafy na wymiar pozwoli Państwu w najbardziej efektywny sposób wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni i cieszyć się takim wykończeniem frontów i gałek, jakie będą Państwu najbardziej pasowały do pozostałego wystroju wnętrza mieszkania. Oczywiście możemy Państwu także służyć radą w powyższym zakresie.

Przestronna i nowoczesna sypialnia z drewnianą szafą

Dlaczego szafa pod zabudowę?

Szafa jest tym miejscem w którym przechowujemy najczęściej te rzeczy których posiadamy zwyczajnie najwięcej.
Ubrania, buty, torby, oraz wiele innych produktów które powinny znajdować się tam gdzie są niedostępne dla naszych oczu oraz bezpieczne idealnie zmieszczą się w szafie naszej produkcji!

Istotnym jest aby szafa była pojemna a jej układ sprawiał, że jest wysoko funkcjonalna i cechuje ją nienaganny wygląd oraz styl.

Doskonałe szafy na wymiar.

Niezależnie od tego czy szukamy szafy pod zabudowę do swojej sypialni, garderoby czy biura, cechy idealnej szafy są takie same. Musi być idealnie wkomponowana w przestrzeń, być wysoko funkcjonalna a jej design budzić zachwyt! Właśnie to możemy z pełną śmiałością Państwu zagwarantować!

Oprócz wspomnianych szaf pod zabudowę w naszej ofercie znajdą Państwo także:

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną gamą naszych produktów

To z racji ogromnego potencjału jaki drzemie w meblach pod zabudowę oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów możemy idealnie dopasować produkt do Państwa potrzeb.

Wiemy jak ważne jest to, aby przestrzeń w której na co dzień żyjemy, śpimy, wychowujemy nasze dzieci czy też pracujemy była doskonale zorganizowana a korzystanie z mebli nigdy nie przynosiło rozczarowań i niepotrzebnych stresów.

W naszej galerii znajdą Państwo projekty których realizacji się podjęliśmy i z których efektu pracy jesteśmy dumni.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy także o kontakt telefoniczny: Studio Mebli Sojka, Ćwiklice, Pszczyna – tel. 609 108 068