Meble pokojowe i do sypialni

Wybór mebli do mieszkania wynika z indywidualnych preferencji klienta oraz jego oczekiwań względem stylu i funkcjonalności. Jesteśmy pewni, że mimo tych różnic, docenią Państwo uniwersalne korzyści mebli tworzonych na wymiar.

Meble pokojowe na wymiar – na czym polega ich przewaga nad gotowymi meblami do sypialni?

Możliwość aranżacji również niestandardowych przestrzeni

Nierzadko można spotkać się z przestrzeniami, w których po prostu nie da się wykorzystać standardowych, gotowych mebli. Z taką sytuacją ma się do czynienia np. podczas aranżowania poddaszy. Tzw. skosy to spore wyzwanie aranżacyjne, ale warto je podjąć z kilku powodów. Po pierwsze, dobierając idealnie dopasowane do przestrzeni meble, możliwe jest zaoszczędzenie przestrzeni (która zwłaszcza na poddaszu jest na wagę złota). Szafki skryte we wnękach pod skosami poddasza powalają wygospodarować przydatną przestrzeń do przechowywania. Meble pokojowe na wymiar to rozwiązanie, które sprawdzi się również w innych specyficznych przestrzeniach, np. takich, w których w nietypowy sposób umiejscowiono kaloryfery, okna lub w pokojach z kolistymi ścianami.

Świetnie sprawdzają się w małych sypialniach

Próby zaoszczędzenia przestrzeni warto podejmować nie tylko w przypadku sypialni na poddaszu. Często profesjonalne meble na wymiar stosowane są również w standardowych przestrzeniach, które charakteryzują się niewielkim metrażem. Umiejętnie skonstruowane meble pozwalają bowiem wykreować funkcjonalne schowki nawet w malutkich sypialniach, salonach, pokojach dziecięcych itp. Przy odrobinie kreatywności oraz aranżacyjnego wyczucia, z pomocą indywidualnie dopasowanego wyposażenia można odciążyć pomieszczenie i nadać mu lekkości. Funkcjonalność takich mebli do sypialni nie kończy się więc tylko na podstawowych kwestiach, takich jak przechowywanie przedmiotów i zapewnienie wypoczynku.

Drewniane stoliki z dosuniętymi drewnianymi fotelami

Optymalny projekt mebla

Meble pokojowe na wymiar sprawdzają się w nietypowych i szczególnie wymagających przestrzeniach, ale na tym ich zastosowanie się nie kończy. Doskonale sprawdzą się w pokojach osób, którym zależy na rozwiązaniach pozbawionych zbędnych zakamarków. Trudno znaleźć gotowe meble, posiadające dokładnie taką wysokość, układ półek/szuflad i wygląd, jakich potrzebuje klient. W większości przypadków konieczne są pewne ustępstwa i kompromisy. W przypadku mebli tworzonych na wymiar, te problemy znikają. Produktem finalnym jest bowiem tutaj mebel bez zbędnych, niefunkcjonalnych luk, nieużywanych schowków i bez przestrzeni, które trudno utrzymać w czystości.

Indywidualizm

Magazyny wnętrzarskie kuszą nowoczesnymi, modnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Chociaż wiele osób lubi kierować się trendami i uwzględniać je w projektowaniu przestrzeni do życia, niektórzy po prostu preferują indywidualizm. Tacy ludzie czerpią przyjemność ze świadomości, że produkt, który posiadają, jest wyjątkowy. Meble pokojowe na wymiar sprawiają więc, że wnętrze staje się niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Inwestycja tego typu jest kusząca zwłaszcza dla osób, które mają bardzo sprecyzowane oczekiwania względem stylu i estetyki. Nasza kadra zawsze chętnie zapoznaje się z wizją klientów i stara się wyjść jej naprzeciw.

Wysoka jakość

Ta kwestia uzależniona jest od wykonawcy. Decydując się na meble pokojowe na wymiar proponowane przez naszą firmę, mogą Państwo liczyć na rozwiązania o najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno projektu, jak i finalnego produktu. Wierzymy, że piękno i szlachetność mebla stworzonego na wymiar wyraża się w precyzyjnym wykonaniu, dbałości o szczegóły i w eleganckich, w pełni dopracowanych detalach. Komfort użytkowania i funkcjonalność to kwestie kluczowe. W naszej firmie dbamy również, dodatkowo, o najwyższą jakość. Dzięki temu nasi klienci mogą poczuć, że mają do czynienia z czymś wyjątkowym.

Jak dobrze dobrać meble na wymiar – oferta specjalnie dla klientów ze Śląska

Nieważne, czy wybierają Państwo meble do sypialni, do kuchni, czy inne pokojowe meble na wymiar – w każdej z tych sytuacji należy profesjonalnie określić parametry wyposażenia. Aby to zrobić, mogą Państwo zdecydować się na jedną z dwóch opcji. Pierwsza to samodzielne dokonanie pomiarów, a następnie podanie ich firmie, która na tej podstawie dokona wyceny. Niestety łatwo tu błędy, przeszacowania i niedoszacowana. Drugi wariant polega na skorzystaniu z usług przedsiębiorstwa, które nie tylko zajmuje się tworzeniem mebli na wymiar, ale też proponuje darmowy pomiar i precyzyjną wycenę. Jeśli zamieszkują Państwo Śląsk, zachęcamy do skorzystania z tej drugiej opcji. Oferujemy całkowicie darmowe wykonanie szczegółowych pomiarów oraz wycenienie usługi.

Niebagatelną rolę w doborze mebli na wymiar odgrywa wstępny plan aranżacji przestrzeni. Np. w przypadku mebli do sypialni należy zaplanować odpowiednie rozmieszczenie i wysokość szafek nocnych czy ustawienie szafy w taki sposób, aby nie dominowała nad całą przestrzenią i nie nadawała jej ciężaru. Nasz zespół posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu mebli nowoczesnych i klasycznych. Chętnie dzielimy się przydatną wiedzą i cennymi wskazówkami, dzięki którym znajdą Państwo rozwiązania funkcjonalne, estetyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz spełniających wymogi wynikające z konkretnego typu pomieszczenia.