Meble na zamówienie

Projektowanie, produkcja i montaż mebli na zamówienie

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i wykonania mebli na zamówienie.

Zabudowa mieszkania meblami na zamówienie daje Państwu niesamowite możliwości wykorzystania dostępnej, czasami mocno ograniczonej przestrzeni.

Ograniczenia te często wynikają z metrażu lokalu bądź jego ustawności. Gotowe meble które możemy bez problemu kupić w sklepie często nie spełniają swojej funkcji oraz wybór odpowiedniego dla nas produktu często pochłania mnóstwo czasu i energii.

Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu w idealnym doborze odpowiedniego produktu do potrzeb i wymagań przestrzeni którą chcielibyście zagospodarować.

Najczęstszymi rodzajami mebli wykonywanych na zamówienie, czyli wymiar są kuchnie na wymiar i szafy pod zabudowę.

Meble na zamówienie znajdują zastosowanie:

  • w kuchniach
  • w przedpokojach
  • w łazienkach
  • w garderobach
  • w salonach

Szerokie ujęcie na drewniany stół z drewnianymi krzesłami stojącymi nieopodal zasłoniętego okna w kuchni

 

Dlaczego meble na zamówienie?

Piękna, stylowa i w pełni funkcjonalna kuchnia czy łazienka, idealna, duża i pięknie wkomponowana w przestrzeń mieszkania szafa to tylko przykłady jak wiele możliwości niesie za sobą przemyślana decyzja o wyborze mebli na zamówienie. Przy remoncie, przebudowie czy jakiejkolwiek ingerencji w przestrzeń trzeba sobie uświadomić jak istotną kwestią jest odpowiedni dobór mebli. To jak kupować za małe lub za duże buty. Nawet jeśli produkt jest na pierwszy rzut oka piękny to niestety po czasie może się okazać, że zupełnie nie spełnia swojej funkcji. Stało się to powodem dla którego od tylu lat pomagamy w idealnym doborze mebli, specjalnie dla Państwa!

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z realizowanymi przez nas projektami

W naszej galerii znajdziecie Państwo projekty których realizacji się podjęliśmy i z których efektu pracy jesteśmy dumni.

Jeżeli zawsze marzyli Państwo o pięknym i zarazem funkcjonalnym wyposażeniu swojego mieszkania czy też biura to serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w miejscowości Pszczyna na Śląsku.

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania, potrzeby i dobierzemy taki produkt aby poczuli się Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

W przypadku pytań prosimy także o kontakt telefoniczny: Studio Mebli Sojka, Ćwiklice, Pszczyna – tel. 609 108 068